מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

איך להאט את ההזדקנות? המדע המעשי של אריכות ימים ובריאות משגשגת

וובינר אונליין ב - 11.9.23 בשעה 20:30

איך להאט את ההזדקנות?

המדע המעשי של אריכות ימים ובריאות משגשגת

אתם מוזמנים לוובינר מרתק בהנחיית ד"ר אמוץ זיו-אב PhD ביולוג בעל פוסט דוקטורט מאוניברסיטת Stanford החוקר את תחום ה longevity – הארכת תוחלת החיים ומניעת מחלות כרוניות.

המדע גילה את תהליכי המפתח שעומדים בבסיס ההזדקנות ואנחנו יכולים להשפיע עליהם ולעכב אותם.

אנחנו נמצאים בתקופה מהפכנית – תהליך ההזדקנות, שעד לפני שנים ספורות ראינו אותו בתור "עייפות חומר" לא ברורה של הביולוגיה שלנו, נחקר בצורה מקיפה והמדע מבין יותר ויותר את התהליכים המולקולרים הפיזיולוגיים שעומדים בבסיס התהליך הזה.

אנחנו יודעים היום שברמת הלייף סטייל שלנו אנחנו יכולים לעכב ולהאט באופן משמעותי את תהליך ההזדקנות הביולוגית שלנו באמצעים פשוטים וביתיים.

למה בכלל כדאי לנו להאט את ההזדקנות עכשיו? בכל גיל!

  • הצד השני של הזדקנות זו בריאות טוטאלית – היכולת שלנו לדחות באופן גורף את כל הסיבות למות מהם
  • הזדקנות לא מתרחשת בעתיד אלא בהווה -  לא משנה באיזה גיל אנחנו
  • את הפירות העיקריים של העבודה הזאת אפשר לקטוף כאן ועכשיו ולהרגיש הבדל באיכות החיים שלכם -  בבריאות, במצב הרוח, באנרגטיות, במראה חיצוני, משקל ועוד
  • כולנו היינו רוצים למות בריאים וצלולים ולא לסבול ממחלות שונות בשנים האחרונות לחיינו
  • ההזדקנות הביולוגית שלנו היא בעצם גורם הסיכון הראשון לרוב המחלות הכרוניות: השמנת יתר, סוכרת, סרטן, דיכאון, אלהציימר וכדומה- אם נמצא מניפולציות שיכולות להאט את ההזדקנות הביולוגית עצמה- יש להם פוטנציאל לטפל בכל שלל הדברים האלה.
  • אנחנו יכולים להשפיע על נטיות גנטיות למחלות מסוימות ולהקטין את הסיכון שלנו לחלות באמצעות האפיגנטיקה - המבנה המרחבי של ה DNA שלנו ששולט בביטוי הגנים ומושפע מהרגלי חיים פשוטים כמו תזונה, ספורט, שינה ועוד

בוובינר המרתק ד"ר זיו אב יסביר על התהליכים המולקולריים והפיוזיולוגים העומדים בבסיס תהליך ההזדקנות ויסקור מחקרים עדכניים בתחום הנוגעים להרגלי חיים פשוטים ויומיומיים שכל אחד יכול ליישם בבית כדי להאט את התהליכים האלו.

לאור הביקוש הרב שהיה לוובינר הקודם בהנחייתו מומלץ לשריין מקום בהקדם.