מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

חלב אם - תרמו עכשיו!

אמהות צעירות!  
לוחמות בחזית, אמהות לתינוקות, תינוקות יתומות ויתומים מהעוטף זקוקות וזקוקים לחלב אם.

'הבנק הלאומי לחלב אם' מסייע להם ואתן יכולות להירתם למשימה ולעזור - תרמו חלב אם, עכשיו. 

הערב (יום א' ב 22:00) ביהיה טוב עם עמרי אסנהיים ורוני קובן ב'כאן 11' הסיפור על היוזמה המדהימה שמסייעת בצורה האינטימית והיפה ביותר. 

לתרומת חלב אם: 
מוקד בנק חלב האם בוואטסאפ 052-6344101
כתובת דוא''ל: [email protected]  
טלפון: 073-2630200 

קבלת קהל בימים א-ה בין השעות 08:00-18:00 

למידע נוסף על הבנק הלאומי לחלב אם - לחצו כאן 

רוני קובן בבנק הלאומי לחלב אם
 

מתוך התוכנית "יהיה טוב" ב'כאן 11'

כולנו צריכים עכשיו לידנו מישהו שעושה לנו טוב, מישהו קול כזה, אופטימי, באנרגיות של תנועה. לצד המשפחה והחברים (עם אחד מהם התחלתי אפילו להגיש השבוע תוכנית טלוויזיה) אני שואב הרבה כוחות מהמרואיינים שלי. בעיקר מהמרואיינות. השבוע פגשתי חבורה מדהימה של נשים גיבורות, אמהות, הנשים של בנק החלב.

הדר ששלושת ילדיה עכשיו בצבא מובילה כבר 40 יום חלב  לתינוקות המלחמה, תינוקות שאיבדו את אמא בשבת ההיא וגם תינוקות של אמהות שנקראו לצבא באמצע חופשת הלידה. שרון מנהלת בנק החלב, אמא לארבעה בנים מנצחת על מאות נשים שתורמות חלב אם למאות נשים אחרות, אופיר, אמא צעירה ומגוייסת שעם כל שאיבה של חלב לתינוק שלה שומרת עוד בקבוק לתינוק של אחרת וסרן נ, נווטת בחיל האוויר שהיא גם אמא של אדם. התינוק החמוד הזה אלרגי לחלב, את כל התזונה שלו הוא יונק מאמא. בשבעה באוקטובר אבא ואמא של אדם שמשרתים באותה טייסת הוזעקו להישלחם על המדינה. סרן נ שנדרשה למשימה גורלית מצאה את עצמה בבעיה. מי יאכיל את אדם?

בארץ קודרת שנשטפה בדם, צילמנו השבוע חבורה של נשים עם משימה שיש בה את כל התקווה שבעולם. משימה של עתיד, משימה של חיים. כמו המון נשים אחרות בחזית: נשים שנרצחו בשדה הקרב, נשים שנחטפו ומנסות לשרוד באפילה, נשים שעכשיו מובילות את המערכה , גם הסיפור שלנו כולו גבורה של אמהות, סולידריות נשית. ולאורך כל הצילומים לא יכלתי שלא לחשוב- מתי תהיה פה אישה שתנהל את העסק. ראשת ממשלה. נדמה שכשזה יקרה המצב פה יהיה יותר טוב. בואו לפגוש את הנשים של בנק החלב - מחר ב22:00 בכאן בתוכנית של עמרי אסנהיים ושלי - יהיה טוב